Державна архівна служба України
    Державний архів Донецької області
  Укр
 





Ближайшие события календаря в Украине
Яндекс.Метрика
«Гірчить Чорнобиль скрізь роки»



     26 квітня 2018 року працівники держархіву області прийняли участь в заході з нагоди відзначення роковин Чорнобильської трагедії. З метою гідного вшанування подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, пам’яті жертв цієї техногенної катастрофи біля пам'ятного знаку «В пам'ять про учасників ліквідації аварії на ЧАЕС» відбувся міський меморіальний захід «Гірчить Чорнобиль скрізь роки».

   У цьому році годинник життя відраховує 32 рік від тієї страшної хвилини коли сталася аварія на Чорнобильській АЕС. Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії – наших співвітчизників. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

   Страшна трагедія не оминула і жителів Костянтинівки. Сотні добровольців тієї квітучої весни відправились на зустріч невідомій небезпеці.

   В заході прийняли участь представники міських громадських організацій Чорнобиля, делегації від трудових колективів міста, студентська та учнівська молодь, громадськість міста. Зі словами вдячності до чорнобильців – ліквідаторів звернувся та поділився історичними моментами тієї страшної трагедії Олександр Дерека - голова громадської організації «Костянтинівський Союз «Інваліди Чорнобиля».

   Хвилиною мовчання вшановано тих, хто заснув вічним сном, сказавши своє вагоме слово в цій трагедії.

Державний архів Донецької області © 2018 р.