Події за 2016 рік

 • 23 грудня 2016 року Державний архів Донецької області та «Українська ініціатива з підвищення впевненості» (UCBI), уклали обмежену грантову угоду у негрошовій формі № KHA126 «Відновлення Державного архіву Донецької області » яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк., відповідно до якої UCBI закупить спеціальне обладнання для автоматичного сканування та електронного зберігання одного мільйона документів Національного архівного фонду в державних архівах Донецької області.

 • 21 грудня 2016 року відбулося засідання колегії державного архіву, в якому розглянуті питання:

  1. «Про взаємодію державного архіву зі ЗМІ та громадськістю»;

  2. «Про підсумки роботи із зверненнями громадян у державному архіві за 2016»;

  3. «Про стан контролю за виконанням документів у державному архіві в листопаді 2016 року».

  Засідання проведено в залі засідання Костянтинівської районної ради (Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156).

 • 19-20 грудня 2016 року співробітники державного архіву взяли участь у навчальній програмі "Організація та здійснення закупівель"
  Фотозвіт

 • 5-9 грудня 2016 року Всеукраїнський тиждень права
  (докладніше)

 • 01-02 грудня 2016 року співробітники державного архіву взяли участь у навчальній програмі "Організація та здійснення закупівель"
  Фотозвіт

 • 30 листопада 2016 року відбулось чергове засідання експертно-перевірної комісії державного архіву Донецької області.

 • 25 листопада 2016 року співробітники державного архіву взяли участь у конференції "Актуальні питання електронної системи публічних закупівель ProZorro"

 • 22-23 листопада 2016 року у м. Краматорськ працівники державного архіву Донецької області взяли участь у тренінгу щодо доступу до публічної інформації для представників органів державної влади та місцевого самоврядування в рамках Проекту «Зміцнення свободи медіа та створення системи Суспільного мовлення в Україні» та Проекту Рамкової програми співробітництва Ради Європи та Європейського Союзу «Свобода медіа в Україні» у співпраці із Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та Центром політичних студій та аналітики «Ейдос». Тренінг відбувся за участю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Лутковської В.В.

 • 17 листопада 2016 року державний архів Донецької області спільно з Костянтинівським міським краєзнавчим музеєм провів тематичний урок для учнів Костянтинівської школи-інтернат І-ІІ ступенів №1 на тему "Революція Гідності"
  Фотозвіт


 • 02 листопада 2016 року відбулося засідання Науково-методичної ради державного архіву, на якому розглянуто такі роботи: «Інструкція щодо дій працівників державного архіву Донецької області при загрозі або виникненні надзвичайних ситуацій», «Порядок заповнення паспорту архівного підрозділу установи, організації, підприємства» та тематико-експозиційний план виставки «До 40-ї річниці створення Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод».

 • 31 жовтня 2016 року відбулось виїзне засідання експертно-перевірної комісії державного архіву Донецької області за адресою м. Костянтинівка, проспект Ломоносова, 156. В засіданні взяли участь: в. о. директора державного архіву Донецької області Пирожкова Н. В., голова та члени експертно-перевірної комісії державного архіву Донецької області, керівник апарату Костянтинівської районної державної адміністрації Таранік Л. І., голови та члени експертних комісій установ, організацій та підприємств зони комплектування архівного відділу Костянтинівської районної державної адміністрації. На засіданні розглянуто 85 робіт.

 • 28 жовтня 2016 року державним архівом Донецької області проведено нараду з актуальних питань роботи за участю 34 керівників та працівників архівних установ області. На нараді розглядались та обговорювались наступні напрямки роботи: «Порядок передавання документів на зберігання архівів при реорганізації місцевих відділів Держземагенства та ліквідації відділів Держгеокадастру», «Проблемні питання у взаємовідносинах з Пенсійним фондом України при виконанні запитів соціально-правового характеру», «Основні вимоги до складання паспорту архівного підрозділу установи». Робоча нарада відбулася у залі засідань Костянтинівської районної ради за адресою: м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156.

 • 28 жовтня 2016 року відбулося розширене засідання колегії державного архіву за участю начальників архівних установ області, на якому розглянуто питання «Про результати тематичних перевірок стану державного обліку документів НАФ в архівних установах». Засідання проведено в залі засідання Костянтинівської районної ради
  (м. Костянтинівка, пр. Ломоносова, 156).

 • 26 жовтня 2016 року відбулося засідання ЕПК №10 державного архіву Донецької області.

 • 12 жовтня 2016 року Державним архівом Донецької області разом з Костянтинівським краєзнавчим музеєм відкрито виставку малюнків та творів учнів шкіл міста Костянтинівки та Костянтинівського району до Дня захисника України за участю бійців 90 окремого аеромобільного батальйону ім. Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова, учнів шкіл м. Костянтинівки.
  Фотозвіт (8 фото)

 • 28 вересня 2016 року відбулось засідання ЕПК №8 державного архіву області, під час засідання розглянуто:
  1. Примірна номенклатура справ редакції газети;

  2.Примірна номенклатура справ відділу державної виконавчої служби, розроблена спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області;

  3.Примірна номенклатура справ відділу державної реєстрації актів цивільного стану, розроблена спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Донецькій області;

  4.Роботи, надані на розгляд ЕПК архівними відділами міських рад та районних держадміністрацій, установами, підприємствами та організаціями зони комплектування державного архіву.
  Проведено підвищення кваліфікації членів ЕПК державного архіву області по питанням.

 • 12 вересня 2016 року закінчився останній етап проведення конкурсу (співбесіда) на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» в державному архіві Донецької області:
  Результати конкурса

 • 25 липня 2016 року відбулося засідання колегії державного архіву, на якому розглянуті питання: «Про стан виконавської дисципліни в архівних установах області за І півріччя 2016 року», «Про стан контролю за виконанням документів в державному архіві в червні 2016 року».

 • 27 липня 2016 року відбулось засідання ЕПК державного архіву, під час засідання були розглянуті роботи, надані архівними відділами міських рад, райдержадміністрацій, установами, підприємствами та організаціями зони комплектування державного архіву.

 • 29 червня 2016 рокувідбулось засідання ЕПК державного архіву, під час засідання:
  - схвалено примірну номенклатуру справ трудового архіву, яка розроблена спеціалістами державного архіву;
  - розглянуто питання щодо підвищення кваліфікації членів ЕПК за темою «Вимоги до складання удосконаленого та переробленого опису по фонду, що знаходиться на зберіганні в архіві»;
  - розглянуто роботи, надані архівними відділами міських рад, райдержадміністрацій, установами, організаціями та підприємствами зони комплектування державного архіву.
  Примірна номенклатура справ трудового архіву

 • 30 травня 2016 року в залі засідань Костянтинівської райдержадміністрації проведено робочу нараду з керівниками архівних установ області та з установами – джерелами формування НАФ державного архіву області щодо впровадження Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання
  Презентація «Впровадження Порядку роботи з електронними документами у діловодстві та їх підготовки до передавання на архівне зберігання»

 • 27 квітня 2016 рокув залі засідань Краматорської міської ради проведена робоча нарада з установами - джерелами формування НАФ з актуальних питань роботи
  Презентація "Організація діловодства та архівного зберігання документів"

 • Згідно з планом основних заходів Донецької обласної державної адміністрації на 2016 рік, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 23.12.2015 № 758 та з метою підготовки питання на колегії Донецької ОДА «Про здійснення державної політики у сфері архівної справи в установах Донецької області» протягом березня - травня 2016 року проведені перевірки в архівних підрозділах та архівних відділах Бахмутського, Костянтинівського, Краматорського, Червоноармійського, Лиманського, Маріупольського, Новогродовского, Селидівського, Торецкого міських рад, у архівному підрозділі та архівному відділі міського архіву Дружківської міської ради, в архівних підрозділах та архівних відділах Бахмутської, Великоновосілківського, Володарської, Олександрівської, Первомайської, Слов'янської райдержадміністрацій, у архівному підрозділі та архівному секторі Червоноармійської райдержадміністрації.
  Протягом червня - липня 2016 року заплановано проведення перевірок в архівних підрозділах та архівних відділах Вугледарської, Димитрівської, Добропільського, Краматорського, Слов'янського міських рад архівних підрозділів і відділів Добропільської, Костянтинівської, Мар'їнської, райдержадміністрацій


  .