Державна архівна служба України
    Державний архів Донецької області
  Укр
 

Ближайшие события календаря в Украине
Яндекс.Метрика
ФотозвітНа заході розкрито наступні питання:

1. Поняття публічної інформації та інформації з обмеженим доступом, їх види.
   Проблемні питання щодо передавання архівних документів ліквідованих установ на зберігання в архівний відділ Слов’янської райдержадміністрації та в архіви ОТГ.

2. Переліки документів архівних установ, на які поширюється дія Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про національний архівний фонд».

3. Рекомендації Державної архівної служби України з приводу застосування Закону України «Про доступ до публічної інформації» та Закону України «Про персональні дані».

        На прикладах опрацьовані особливості роботи із зазначеними видами інформації, порядок розгляду та надання відповідей на запити.

        Додатково проведено роз’яснювальну роботу з питань виконання розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 12.04.2016 № 283
«Про заходи щодо заборони руху державних службовців на територію, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження». Опрацьовано листи Управління Служби безпеки України в Донецькій області від 11.05.2017 № 56/5/1-2074нт, Головного управління Служби безпеки України
в Донецькій та Луганській областях від 18.01.2018 № 71/2/5/1-164нт. Обговорені проблемні питання підстав та порядку документального оформлення виїзду на тимчасово окуповану територію України або територію, на якій органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження.
Державний архів Донецької області © 2018 р.