Державна архівна служба України
    Державний архів Донецької області
  Укр
  Рус
  Eng
 


Яндекс.Метрика
Вакансії


6 листопада 2018 року державний архів Донецької області оголосив конкурс на зайняття вакантної посади
державної служби категорій «Б» - начальника відділу забезпечення збереженості документів, обліку та довідкового апарату
детальніше


28 вересня 2018 року відбулися другий та третій етапи проведення конкурсу (вирішення ситуаційних завдань та співбесіда) на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» та другий етап конкурсу (співбесіда) на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В».
детальніше


31 серпня 2018 року державний архів Донецької області оголосив конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В»
детальніше


13 липня 2018 року відбувся другий етап проведення конкурсу (співбесіда) на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста відділу формування Національного архівного фонду та діловодства державного архіву Донецької області.
На зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - провідного спеціаліста відділу організації та координації архівної справи державного архіву Донецької області кандидати відсутні.
детальніше


18 червня 2018 року державний архів Донецької області оголосив конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»
детальніше


Конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В», призначений на 08.05.2018 відповідно до наказу державного архіву Донецької області від 18.04.2018 № 22 , не проводився у зв’язку з відсутністю кандидатів на участь у конкурсі.


18 квітня 2018 року державний архів Донецької області оголосив конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В»
детальніше

Конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» та «В», призначений на 06.02.2018 відповідно до наказу державного архіву Донецької області від 11.01.2018 № 3 , не проводився у зв’язку з відсутністю кандидатів на участь у конкурсі.


11 січня 2018 року державний архів Донецької області оголосив конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії «Б» , «В»


Нормативна база

Державний архів Донецької області © 2016