03 листопада – День ракетних сил і артилерії України

Свято встановлено Указом Президента України від 31 жовтня 1997 року № 1215/97 і відзначає мужність, доблесть і героїзм всіх військовослужбовців, які проходять службу у ракетних військах і артилерії України.

Ракетні війська і артилерія України – одна з основних складових частин у складі Збройних Сил України. Вони відіграють провідну роль в оборонній стратегії нашої держави. Артилерія є основним засобом вогневого ураження противника в операціях, що проводяться Сухопутними військами.

Ця війна ще раз доказала що ракетні сили та артилерія – справжні «боги війни». Наші артилеристи сьогодні кращі у світі. Вони опанували більшість сучасних артилерійських систем, що перебувають на озброєнні у провідних країнах. Знання і досвід української артилерійської школи помножені на передову зброю не полишають ворогу  шансів на успіх. Завдяки майстерності наших воїнів російська армія вже не має тієї переваги своєї артилерії на полі бою, що була рік тому. Наші ракетники та артилеристи успішно знищують живу силу, техніку ворога, штабні пункти та склади озброєнь на всіх доступних їм відстанях.

І ми всі дякуємо нашим ракетникам та артилеристам за те що вони бережуть кров наших піхотинців! Зупиняють ворожий наступ і створюють умови для просування наших військ уперед. Вони справжні герої.

Щиро вітаємо воїнів ракетних військ та артилерії з професійним святом!

Бажаємо тільки стовідсоткового влучання у ворожі цілі. Знайте, що з кожним влучним пострілом ви самовіддано наближаєте нашу Перемогу.

Віримо в вас і бажаємо всім повернутися до своїх рідних живими й неушкодженими!

Вічна пам’ять полеглим воїнам.