28 квітня. 10-та річниця кривавого мітингу в  Донецьку

28 квітня 2014 року в Донецьку відбувся патріотичний мітинг на підтримку єдиної України.

Тисячі небайдужих до долі свого краю донеччан, після виконання Гімну України, вирушили колоною вулицею Артема від стадіону «Олімпійський» в напрямку торговельного центру «Донецьк-сіті». Під час ходи їх вітали з вікон жителі прилеглих до вулиці будинків лозунгом «Слава Україні».

Під час виконання пісні «Воїни світла» на мирних демонстрантів з вигуками «росія, росія» напали невідомі в балаклавах, які були озброєні битами, газовими балончиками, ціпками, травматичними пістолетами та ножами. У натовп полетіли петарди й каміння. Асфальт окропився кров’ю. На місце кривавого побоїща мчали карети швидкої допомоги.

В результаті нападу проросійських  бандитів постраждали десятки невинних людей, 15 проукраїнських демонстрантів зазнали поранення різного ступеня важкості, багато постраждалих людей відмовились від надання медичної допомоги.

Так трагічно завершилась для Донецька остання до теперішнього моменту в історії міста мирна хода українських патріотів. І вже 10 років обласний центр Донеччини перебуває під російською окупацією.