Новікова Каріна Анатоліївна

Народилась у 1982 році у м. Донецьк Донецької області.

У 2006 році закінчила Донецький державний університет управління за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобула кваліфікацію економіста-менеджера. У 2010 році закінчила Державний вищий навчальний заклад «Донецький національний технічний університет» за спеціальністю «Державна служба» та здобула кваліфікацію магістра державного управління.

З червня 2004 до листопада 2005 року працювала інженером-економістом ІІ категорії науково-дослідного відділу конструкторських розробок засобів автоматики ВАТ «Автоматгірмаш» імені В.А. Антипова.

З листопада 2005 до листопада 2006 року працювала провідним спеціалістом відділу взаємодії з підприємствами всіх форм власності по вирішенню питань раціонального використання галузевих ресурсів управління вугільної промисловості Донецької обласної державної адміністрації.

З листопада 2006 до травня 2007 року працювала головним спеціалістом патронатної служби голови облдержадміністрації.

З травня 2007 року працює в державному архіві Донецької області. Працювала на посадах: головного спеціаліста з питань кадрової роботи і державної служби, головного спеціаліста відділу організації та координації архівної справи, заступника начальника відділу збереження, обліку та довідкового апарату.

У грудні 2011 року  призначена на  посаду заступника директора архіву.

У січні 2017 року призначена на посаду заступника директора – начальника відділу організації та координації архівної справи.

Нагороджена Почесною грамотою Донецької обласної державної адміністрації (2019); Подяками Донецької обласної державної адміністрації (2013), Державної архівної служби України (2011), державного архіву Донецької області (2009).