Вшановуємо пам’ять загиблих захисників України!

29 серпня вшановується День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Боротьба українського народу за свою незалежність триває протягом  багатьох століть. І через військову агресію рф, у XXI столітті знову ллється кров українських захисників.

Трагічним та героїчним символом у цієї боротьбі стало невеличке місце Іловайськ на Донбасі. Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Граючи роль «миротворця», підступний президент росії Володимир Путін 29 серпня запропонував «відкрити для українських військових гуманітарний коридор», щоб вони могли вийти з оточення. росія порушила домовленість про “зелений коридор” і віроломно розстріляла колону.

Відтоді ворог більше не приховує своє звірине обличчя терориста світу, словам і діям якого немає віри.

 Офіційним символом цього дня є сонях. Бо саме під соняхами у ті серпневі дні сотні захисників України поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності України.  З початку повномасштабної війни ця квітка стала для всього світу символом героїчного спротиву українців.

Горить свіча, і в пам’яті сльоза

Додолу з неї краплями стікає.

Земля ридає, плачуть небеса,

Героїв Україна пам’ятає!

Пам’ять про кожного полеглого захисника навіки збережеться у серцях українців, які обов’язково виборють свою незалежність і будуть жити у квітучій та незалежній Україні.