Держархівом області взято участь в тематичному заході до Дня Гідності та Свободи

21.11.2023 в рамках молодіжного форуму «ПроКач 3.0», організованому управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністарції, проведено спільний тематичний захід до Дня Гідності та Свободи.

ержархівом області та учасницею Донецького Євромайдану, журналісткою та громадською активісткою Катериною Жемчужниковою, пригадано історію Донецького Євромайдану.

Під час заходу головний спеціаліст держархіву області розповіла учасникам про основі події та етапи становлення українського спротиву у Донецьку, які акції проводили активісти та який опір переживали учасники Донецького Євромайдану.

Люди виходили, незважаючи на тиск представників тодішньої „Партії регіонів“, на атмосферу страху, яку створювали та підігрівали тітушки… Те, що вони стояли до останнього — це приклад громадянського подвигу.

Нажаль, українська Донеччина зіткнулась з відкритою агресією російської федерації, яка вилилася в багаторічну війну і окупацію частини Донецької області…

Катерина Жемчужникова поділилась власними спогадами, фотографіями та думками, щодо впливу та значення Донецького Євромайдану.

День гідності і свободи – це важливий день для всіх нас, і сьогодні Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, у великій війни проти росії.