Архів в ЗМІ

Радіо і телебачення

23.09.2021 Проведено радіоефір до Дня машинобудівника України

21.09.2021 Інтерв’ю на телеканалі «UA:Донбас» про історію зародження машинобудівної галузі Донеччини

10.09.2021 проведено радіоефір на «Класному радіо» м. Костянтинівка до 450-річчя м. Бахмут

07.06.2021 проведено радіоефір на «Класному радіо» м. Костянтинівкановка в рамках участі в Міжнародному тижні архівів.

13.05.2021 взято участь на «Класному радіо» м. Костянтинівкановк до Дня пам’яті жертв політичних репресій.

27.04.2021 взято участь у прямому ефірі на «Класному радіо» до 35-ої річниці аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

18.03.2021 взято участь в прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка» в рамках відзначення подій Української революції 1917-1921 рр.

15.02.2021 взято участь в прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15.02.2021 на YouTube каналі «Суспільне Донбас» вийшов відеосюжет «День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів» з розповіддю держархіву області про меморіал загиблим воїнам-костянтинівцям в Афганістані

29.01.2021  взято участь в прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка» до Дня пам’яті Героїв Крут

24.12.2020 взято участь у прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка» з нагоди Дня працівників архівних установ

27.11.2020 взято участь у прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка» з нагоди анонсу виставки онлайн «Уродженці Донеччини – борці за незалежність УНР»

20.11.2020 взято участь у прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка» Дня Гідності та Свободи.

02.10.2020 на YouTube каналі «Телеканал Донеччина TV» вийшов відеосюжет про передачу держархіву області трьох примірників фотоальбому  «Літопис російсько-української війни», надруковані коштом обласного бюджету, та про основні напрямки роботи архіву

07.09.2020 взято участь у прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка» до 150 річчя міста Костянтинівки.

14.08.2020 взято участь у прямому ефірі на«Класному радіо м. Костянтинівка» напередодні Дня Незалежності України.

17.07.2020 року на YouTube каналі «ТРК Донбас Онлайн» вийшов відео сюжет про відкриття виставки документів держархіву області – «У Краматорську показали історію металургії у світлинах та документах».

16.07.2020 взято участь у у прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка» напередодні Дня працівників гірничодобувної та металургійної промисловості.

11.06.2020 взято участь у прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка» у рамках участі держархіву області в Міжнародному тижні архівів .

24.04.2020 взято участь у прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка» до річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

27.03. 2020 року взято участь у прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка»

Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні представниці держархіву області Наталя Пирожкова та Яна Сорокіна завітали на прямий ефір до «Класного радіо м. Костянтинівка». У розмові згадано події в Україні з листопада 2013 до лютого 2014 років, які увійшли в історію як Революція Гідності, та розказано про Героїв Небесної Сотні – уродженців Донецької області. Пам’ятаймо імена людей, які відстоювали наші інтереси на Майдані та поклали своє життя заради майбутнього країни!

23.12.2019 року відбувся радіоефір на хвилях «Класного радіо м. Костянтинівка». Під час ефіру підведено підсумки роботи держархіву області за 2019 рік, згадано найважливіші події та поділено планами на наступний рік. А також від колективу Державного архіву Донецької області, у особі пані Наталі та пані Яни, привітано усіх причетних до архівної справи з Днем працівника архівних установ та наступаючими новорічними святами

12.12.2019 року на сайті “Антикризовий медіа центр” вийшов відеосюжет про роботу держархіву області під назвою “Архів – часточка історії кожної окремої людини”

21.11. 2019 року до Дня Гідності та Свободи Пирожковою Наталею та Сорокіною Яною прийнято участь у прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка»

04.11.2019 року у рамках проведення Регіонального культурно-просвітницького заходу «Донбас – це Україна!» відбувся прямий ефір на «Класному радіо м. Костянтинівка» за участю співробітників держархіву області на тему «Видатні постаті Донеччини».

25.10.2019 року Наталею Пирожковою та Яною Сорокіною прийнято участь у прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка». Темою для ефіру став ювілей Костянтинівського району – 80 років! Радіослухачі ознайомились з історією заселення та розвитку території сучасного Костянтинівського району від давнини до сьогодення. прямий ефір на «Класному радіо м. Костянтинівка»

11.10.2019 року представники держархіву області Наталя Пирожкова та В’ячеслав Клименко завітали на прямий ефір “Класного радіо” м. Костянтинівка. Мова йшла про історію свята Покрова Пресвятої Богородиці – у подальшому покровительки українського козацтва, а також про свято Дня захисника України. У прямому ефірі пролунали привітання та найщиріші побажання нашим воїнам – захисникам України прямий ефір на «Класному радіо м. Костянтинівка»

25.09.2019 року у прямому ефірі на «Класному радіо м. Костянтинівка» представниці держархіву області Пирожкова Наталя та Сорокіна Яна обговорили проблемне питання покинутих напризволяще архівних документів на території Донецької області. У процесі обговорення закликано громадян повідомляти держархіву області інформацію, що стосується покинутих документів та анонсовано проведення Круглого столу з представниками громадськості для пошуку шляхів вирішення цієї проблеми. прямий ефір на «Класному радіо м. Костянтинівка» за участю співробітників держархіву області.

18.05.2019 року Україні відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. В цьому році виповнюється 75 років насильницькому виселенню кримськотатарського народу з його історичної батьківщини — Криму прямий ефір на «Класному радіо м. Костянтинівка» за участю співробітників держархіву області.

17.05.2019 року Мова йшла про Європейський союз, його особливості та цінності, а також про евроінтеграцію України та її історичну принадлежність до Європи, прямий ефір на «Класному радіо м. Костянтинівка» за участю співробітників держархіву області.

15.02.2019 року в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав пройшов прямий ефір на «Класному радіо м. Костянтинівка» за участю співробітників держархіву області.

22.01.2019 року в День вшанування учасників бойових дій на території інших держав пройшов прямий ефір на «Класному радіо м. Костянтинівка» за участю заступника директора – начальника відділу використання інформації документів Пирожкової Наталії.

21.12.2018 року заступник директора – начальник відділу використання інформації документів Пирожкова Наталя Вікторівна та спеціаліст відділу використання інформації документів Сорокіна Яна Валеріївна дали інтерв’ю у прямому ефірі на прямий ефір на «Класному радіо м. Костянтинівка» та розповіли про становлення архівної систему у Донецькій області та про роботу держархіву області у 2018 році.

Архів в пресі

17 липня 2020 року на сайті «KramatorskPost» вийшла стаття про відкриття виставки документів держархіву області під назвою «Выставка о становлении промышленности Донбасса открылась в областном краеведческом музее» ,

17 липня 2020 року на сайті «Восточный проект» вийшла стаття про відкриття виставки документів держархіву області під назвою «В Краматорске открылась выставка о становлении промышленности Донбасса» ,

26 вересня 2019 року на сайті громадської організації «Антикризовий медіа-центр» вийшло інтерв’ю з працівницями державного архіву Донецької області Пирожковою Наталею та Сорокіною Яною на тему «Проблемні питання забезпечення соціального захисту громадян та шляхи їх вирішення в умовах проведення ООС».,

11 вересня 2019 року на сайті інформаційного агентства «ОстроВ» вийшла стаття про проведення держархівом області громадських консультацій під назвою «В Донецкой области делают попытки решить проблему с потерянными из-за войны архивными документами»,

23 серпня 2019 року на сайті громадської організації «Антикризовий медіа-центр» вийшло інтерв’ю з фахівцями Державного обласного архіву на тему «День прапора України: історія свята.»,

02 липня 2019 року на сайті газети «Вісті Донбассу» вийшла стаття заступника директора – начальника відділу використання інформації документів державного архіву Донецької області Пирожкової Наталі «Роль архівних установ у забезпеченні соціального захисту громадян»