Для учнів Донецької області проведено проєкт «Українська Донеччина»

У жовтні 2023 року Держархівом області спільно з департаментом освіти і науки Донецької облдержадміністрації та архівними установами області для учнів навчальних закладів Донецької області втілено регіональний культурно-просвітницький проєкт «Українська Донеччина».

17.10.2023 та 20.10.2023 архівними установами області для учнівської молоді проведено 2 уроки в рамках проєкту – «Історія заселення території сучасної Донецької області» та «Видатні постаті Донеччини».

В проєкті прийняли участь учні 7-11 класів 28 навчальних закладів області охопивши Авдіївську, Бахмутську, Вугледарську, Дружківську, Добропільську, Костянтинівську, Краматорську, Лиманську, Мирноградську, Новогродівську, Покровську, Селидівську, Слов’янську, Сіверську міські, Гродівську, Олександрівську, Удачненську, селищні територіальні громади.

Проєкт направлено на спростування наративів російської пропаганди щодо України та українців, на патріотичне виховання молоді, формування національної свідомості, поваги до культурного та історичного минулого Донеччини та залучення школярів до вивчення історії.