Факти з життя Донецької області за період 30 років незалежності України. 2021 рік

ФАКТ. 24 лютого в країні оголошено початок вакцинації. Наступного дня Донецька область отримала перші дози вакцини, запровадила роботу мобільних пунктів вакцинування та здійснила перші щеплення від COVID -19.

ФАКТ. У м. Краматорську розпочато будівництво лікарні III рівня. Обласна лікарня матиме 7 корпусів із сучасним обладнанням, діагностичний центр, дитячі та спортивні майданчики, підземний паркінг, системи відеоспостереження. Це буде ціле медичне містечко, яке стане лікувальним центром не лише для Донецької області, а й для прилеглих областей.

ФАКТ. У м. Маріуполі розпочато будівництво першого в Україні недержавного гірничо-металургійного закладу вищої освіти – університету «Метінвест-Політехніка».

Заклад вищої освіти розташовуватиметься в середмісті Маріуполя. Поряд із корпусом побудують сучасний гуртожиток, спортивну інфраструктуру та парк. Це буде повноцінне студентське містечко європейського рівня.

ФАКТ. За ініціативою мешканців селища міського типу Новгородське, за поданням Донецької обласної військово-цивільної адміністрації смт Новгородському повернуто історичну назву – Нью-Йорк.

ФАКТ. У м. Краматорську з нагоди 30-річчя незалежності України збудовано найбільший флагшток у Донецькій області, заввишки 80 метрів. Щогла розташована у парку “Ювілейний” та облаштована спеціальними вогнями, які будуть підсвічувати прапор у темну пору доби. 23 серпня в День Державного Прапора відбулось урочисте підняття найбільшого прапора України в області.

ФАКТ. Протягом першого півріччя 2021 року в результаті бойових дій на території проведення ООС ми втратили 75 захисників України.