Проведено урок до Дня захисників та захисниць України

14 жовтня до Дня захисників та захисниць України проведено відкритий урок для учнів 7-Б класу Костянтинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4.

Під час уроку мова йшла про історію свята 14 жовтня,  про те як минуле нашої країни нерозривно пов’язане з теперішнім та майбутнім.

Так період існування козацтва став однією з найяскравіших сторінок в історії боротьби українського нарду за незалежність.

А гімн січових стрільців «Ой у лузі червона калина …» більш ніж через 100 років став девізом спротиву українського народу проти повномасштабної військової агресії росії. 

На долю нашої держави, за всю історію її існування, випало дуже багато випробувань та страждань. І наразі наші мужні захисники та захисниці, Збройні сили України, нащадки славних козаків хоробро стоять проти російської навали.

Сучасна російсько-українська війна стала сумним приводом продемонструвати свою мужність та героїзм тисячам жінок. І сьогодні військові медики, артилеристки, снайперки, розвідниці, командирки рот і взводів виконують свій військовий обов’язок на передовій та в тилу нарівні з чоловіками.

Завдяки Збройним силам України, хлопцям та дівчатам, які в цей час протистоять підступному ворогу, наша держава залишається вільною та продовжує рух до європейської інтеграції!