Робочий візит до м. Маріуполь

16 лютого 2021 директор держархіву області Ірина Шишолік та заступник директора Каріна Новікова з робочим візитом відвідали м. Маріуполь. Відбулася зустріч з колишніми працівниками Бойківської РДА, яка призупинила свою діяльність. Здійснено приймання-передавання справ документаційного фонду РДА за 2015-2020 роки. Документи мають історичне значення, відображають діяльність РДА після переміщення з окупованого Тельманівського району та містять цікаві, неординарні форми роботи. У подальшому планується провести науково-технічне опрацювання документів спеціалістами держархіву області, що сприятиме недопущенню втрати документів.

Керівники держархіву області відвідали архівний відділ Маріупольської міської ради та КУ «Трудовий архів міста Маріуполь». Ознайомилися з умовами зберігання архівних документів та роботою працівників, веденням діловодства та обліком документів. 

 Під час візиту відбулася зустріч з начальником відділу внутрішньої політики і міжмуніципального співробітництва Комаром Олександром Михайловичем та Новак Євгенією Олегівною, начальником відділу діловодства департаменту виконавчого комітету Маріупольської міської ради. Обговорювалися питання приймання документів від установ, які увійшли до Маріупольської міської ради під час проведення адміністративно-територіальної реформи  та реорганізації органів місцевого самоврядування.