Відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії Держархіву області

24 березня 2021 року під головуванням заступника директора – начальника відділу організації та координації архівної справи держархіву області Новікової Каріни Анатоліївни (голови ЕПК) відбулося чергове засідання експертно-перевірної комісії держархіву області. В зв`язку із запровадженням карантинних обмежень для запобігання розповсюдження гострої респіраторної інфекції COVID-19, частина членів ЕПК, що працюють дистанційно, долучилися до засідання в режимі відеозв’язку «Skype».

Під час засідання розглянуто наступні питання:

  • Про розгляд змін до Списку №1, Списку №2 юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду, зони комплектування архівного відділу Бахмутської міської ради.
  • Про розгляд Інструкцій з діловодства юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду, що перебувають у зоні комплектування держархіву області: Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області, Комунального позашкільного навчального закладу “Донецька обласна мала академія наук учнівської молоді”.
  • Про розгляд Положення про Відділ документального забезпечення Територіального управління державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську.
  • Про розгляд номенклатур справ юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду, що перебувають у зоні комплектування держархіву області, міських рад.
  • Про розгляд описів справ постійного зберігання та описів справ з кадрових питань (особового складу), актів про вилучення для знищення документів, не внесених до НАФ, юридичних осіб – джерел формування Національного архівного фонду, що перебувають у зоні комплектування архівних відділів райдержадміністрацій, міських рад.