З Днем Української Державності!

Сьогодні, 28 липня, Україна вперше відзначає День Української Державності. Державне свято встановлено Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 «Про День Української Державності» та підписано під час урочистостей з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Цим святом ми нагадуємо собі і світу, що сучасна Україна є спадкоємицею державотворчої традиції, якій понад 1000 років та витоки якої ідуть з Київської Русі.

Як би російська пропаганда не проштовхувала тези про буцімто «єдність» чи  «братність» українського та російського народів, чи про те, що Україна – «штучна нежиттєздатна держава», – реальна історія спростовує ці фейки, варто лише глибше в ній розібратися.

За словами президента України, Володимира Зеленського, після всього, що пройшов наш народ, українці ніколи не віддадуть своєї незалежності і не зламаються зсередини:

«Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо. А отже, зможемо зробити те, що не вдавалося зробити раніше попереднім поколінням»

Переглянути статтю “Донеччина – це Україна!

Віримо в Україну! Віримо в ЗСУ! Разом до Перемоги!