З життя архіву

У зв’язку із переміщенням держархіву області з м. Донецька до м. Костянтинівки ми не маємо власної будівлі та орендуємо приміщення в будівлі ПАТ «Укртелеком». Через епідеміологічну ситуацію, що склалася в Україні, через поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19), держархів області для своїх працівників започаткував форму дистанційної роботи. Саме тому на момент зйомки фотографій із життя архіву більшість працівників, і майже увесь відділ організації та координації архівною справою, працювали саме вдома у формі дистанційної роботи.

 

Під чуйним керівництвом директора Шишолік Ірини, не зважаючи на всі труднощі 2020 року, архів не призупиняє роботу та продовжує виконувати свої функції.

 

 

 

У всіх починаннях підтримують і допомагають директору два її заступники: начальник відділу організації та координації архівної справи Новікова Каріна та начальник відділу використання інформації документів Пирожкова Наталя.

 

 

 

 

Наш головний науковий співробітник Широбокова Людмила проводить упорядкування документів.

 

 

 

 

 

У секторі економіки та фінансового забезпечення працюють серйозні дівчата завідувач сектору – головний бухгалтер Саєнко Любов та головний спеціаліст Зайцева Тетяна, адже їм не можна допускати помилки! Робота із цифрами дуже напружена та вимагає усієї уваги від бухгалтерів

 

Начальник відділу формування Національного архівного фонду та діловодства Алімова Наталя, в умовах епідеміологічної ситуації, проводить семінари онлайн для установ-джерел формування НАФ

 

За чистоту в кабінетах та архівосховищах відповідає прибиральниця приміщень Петренко Олена, яка якісно та швидко виконує свою роботу.